gratis Paardrijden Spelletjes

gratis Paardrijden Spelletjes

Neem de leiding over je paard en begint te galopperen aan boord van uw paard. Salta, ritten en galop gemonteerd op een paard om vooruitgang te boeken in je leven als een renpaard jockey. Leer je paard te controleren om te gaan concurreren in de grote circuits.

Paardrijden SpelletjesGratis Ranch Barbie Spelen
Ranch Barbie
Gratis Steel jack Spelen
Steel jack
Gratis Gunshot cowboy Spelen
Gunshot cowboy
Gratis Eenhoorn liefde Spelen
100%
Eenhoorn liefde
Gratis Horse Racing Spelen
Horse Racing


+ Paardrijden SpelletjesGratis Paardrijden Spelen
Paardrijden

paardrijden

Paardrijden Spelletjes

Hoe je paardrijden te spelen gratis, geen downloads

Koně jsou jedním z nejvíce ušlechtilých zvířat v živočišné říši jsou velmi instinktivní, ale zároveň jemný a druh. Existuje mnoho farem, kde se můžete dostat blízko k těmto zvířatům a dokonce naučit jezdit.

Ale aby se na zadní straně divokého koně, musíte nejprve vědět, jak se s nimi vypořádat, protože oni jsou zvířata, kteří se cítí strach a reagovat na něj. To je důvod, proč musíte být v klidu, mazlení první a přistupovat k nim je ideální získat důvěru, oni i vy.

Poté, co se cítit v bezpečí a po jejím boku sedla Musím začít na koni, měli byste vždy vás na straně sedla. To je velmi důležité, protože pokud budeme stát za to mohlo nám dát kop, nebo jestli bychom mohli dát přední a zadní rozdrtit. Mějte na paměti, že jsou velké a velmi silné zvířata, když jsme s nimi zacházet s láskou a citlivostí, kterou si zaslouží mohou trpět nějakou docela vážnou nehodu.

Ale jakmile jsme udělali tohle všechno budeme muset převzít otěže a chodit neuspěchaný jízdu naši koně.
Probeer te zoeken andere spellenReacties Games